Radiestezja

Od 2001 roku jestem certyfikowaną radiestetką. Poza domami i mieszkaniami wraz z firmą Karnak odpromieniowałam m.in. szpitale w Rypinie i Golubnie Dobrzyniu na zamówienie dyrektorów tych placówek. Takie działanie pomagają chorym w szybszym powrocie do formy i zdrowia, a domownikom w utrzymaniu dobrej kondycji zdrowotnej i psychicznej.

Możesz u mnie zamówić:

– likwidację zewnętrznych zagrożeń powodowanych przez różnego typu promieniowania
– radiestezyjną ocenę stanu zdrowia bezpośrednią i teleradiestezyjną

Kika informacji o radiestezji:

Radiestezja to dziedzina zajmująca się badaniem fal elektrycznych i magnetycznych w przyrodzie, ich szkodliwym lub pozytywnym oddziaływaniem, które zależy od częstotliwości tych fal. Zgubny wpływ promieniowań geopatycznych na zdrowie ludzi i zwierząt znany jest od niepamiętnych czasów. Posiadam opracowany i sprawdzony system zabezpieczenia wszelkich obiektów (w tym mieszkań i domów) przed szkodliwym oddziaływaniem żył wodnych, promieniowania kształtu, siatki Hartmana, tzw. plam radioaktywnych oraz wszelkich innych powodujących złe funkcjonowanie organizmu.

Oznaką, że śpimy lub pracujemy w miejscach narażonych na powyższe wpływy może być: osłabienie przy wstawaniu oraz oziębłość, bezsenność, niespokojne lub niepokojące sny (szczególnie u dzieci), bóle głowy, zaburzenia trawienia, chroniczny nieżyt gardła i żołądka, nawroty chorób – alergie, oraz wiele innych niedogodności, które w konsekwencji mogą doprowadzić do powstania patologii.Istnieje też możliwość przewidzenia możliwych schorzeń w trakcie badania terenu, bowiem poszczególne długości fal emitowane przez cieki w połączeniu z promieniowaniem kąta odpowiedzialne są za powstawanie określonych schorzeń. Czas powstawania określonych schorzeń jest bardzo różny tzn. objawy chorobowe mogą pojawiać się w okresie od 2 do 12 lat przebywania w miejscach zapromieniowanych. Z uwagi na fakt, że cieki prócz promieniowania pionowego mają promieniowanie kątowe zmiana miejsc do spania i pracy jest nieskuteczna. Wykonuję neutralizację we wszelkich obiektach. Neutralizacja ma charakter stały tj. wykonujemy ją raz na całe życie. Jeżeli zaobserwowałaś/eś u siebie lub u swoich bliskich np. któryś z poruszonych problemów, jeżeli leczenie nie daje właściwych rezultatów – pomogę.

Cennik

Radiestezyjna ocena stanu zdrowia: 30 zł

Teleradiestezyjna ocena stanu zdrowia (z fotografii): 40 zł|

Neutralizacja/odpromieniowywanie mieszkania: 350-600 zł

Neutralizacja/odpromieniowywanie domu: 700-1200 zł

Neutralizacja/odpromieniowywanie obiektów biurowych, firm, siedlisk: do uzgodnienia

Informacje dotyczące wysyłania zdjęć pocztą.
Dane osoby na zdjęciu:
– Imię,
– Nazwisko,
– Data urodzenia,
– Telefon kontaktowy.
Należy również napisać na co zwrócić dokładniejszą uwagę oraz jakie terapie zostały lub są przeprowadzane. Zdjęcie powinno być dobrej jakości, na zdjęciu nie może być innych osób oraz zwierząt. Nie przyjmuję zdjęć drogą mailową.