Uzdrawianie energią

Uzdrawianie energią jest starożytną nauką wykorzystującą pranę, czyli energię do leczenia ciała fizycznego. Jak wiadomo człowiek obejmuje dwie części ciało fizyczne (widzialne) i energetyczne tzw bioplazma. Te dwa ciała muszą być w równowadze energetycznej. Prana jest to energia życiowa (chi/ki), która utrzymuje nas przy życiu. Przekaz energii życiowego oddechu życia dokonuje cudowne uzdrowienia. Ludzie z dużą ilością prany sprawiają, że czujemy się dobrze. A z niedoborem nieświadomie pobierają ją od innych. Wszyscy często mamy takie sytuacje kiedy przy kimś czuliście się wyczerpani z energii. Możemy się przed tym zabezpieczyć zwiększając ilość naszej prany Proces zdrowienia można przyspieszyć zwiększając ilość energii życiowej w chorych miejscach. Tempo zdrowienia niezwykle wzrasta. W czym pomaga uzdrawianie energią:
– Eliminuje bóle głowy, całego ciała.
– Usuwa kaszel, katar, skutki przeziębienia i grypy, działa na rozwolnienie, zaparcia.
– Przynosi ulgę w poważnych dolegliwościach jak choroby oczu, wątroby, nerek, serca. Trzykrotnie przyspiesza proces leczenia. 

Uwaga

Uzdrawianie energią nie zastępuje medycyny akademickiej. Uzupełnia ją. Koniecznie gdy choroba jest poważna słuchaj porad swojego lekarza.

Sesja terapeutyczna: 170 zł

 

Zdobyte umiejętności

– Kurs Reiki
– Uzdrawianie energią Vadim Theise
– Uzdrawianie energią Choa Kok Sui