Masaż biurowy

Autorski masaż biurowy został stworzony z myślą o osobach wykonujących siedzącą pracę biurową. Jego twórcami poza mną są lekarze odpowiednich specjalizacji – neurologii, ortopedii i rehabilitacji. W celu osiągnięcia najlepszych skutków masaży przeprowadziliśmy 3-letnie badania na grupie 500 pacjentów z różnego rodzaju dolegliwościami. Efekt był zdumiewający.
Oferowany przeze mnie masaż biurowy jest połączeniem 16 różnych technik masażu klasycznego oraz wybranych metod masażu ajurwedyjskiego i tajskiego oraz terapii czaszkowo-krzyżowej, punktów spustowych, shiatsu, akupresury i terapii manualnej.
Masaż w biurach w wielu firmach stał się nieodłączną częścią korporacyjnego stylu pracy. Pracownicy biurowi to grupa wysokiego ryzyka rożnego rodzaju zachorowań i schorzeń. Najczęściej przez siedzący tryb pracy mogą oni mieć schorzenie kręgosłupa i wielu innych chorób takich jak bóle głowy, czy zespół cieśni nadgarstka.
Pracodawca, pamiętaj! Pracownicy to największy twój skarb a ich lojalność jest bezcenna.

 • Zwiększa wydajność i zdolność skoncentrowania się.
 • Zmniejsza znacznie poziom stresu i mięśniowego napięcia
 • W dużym stopniu usuwa wszelkiego rodzaju bóle
 • Obniża poziom zmęczenia
 • Tworzy poczucie wspólnoty między pracownikami
 • Zwiększa zaufania do pracodawcy i poziom satysfakcji z pracy
 • Podnosi lojalność pracowników
 • Buduje miłą atmosferę w pracy
 • Wpływa na pozytywny wizerunek firmy na rynku pracy

 • Zadowolony i zdrowy pracownik realizuje swoje zadania bardziej wydajnie dzięki zwiększonej koncentracji i lepszemu dokrwieniu organizmu.

 • Pracownik odczuwa poprawę zdrowia, co wpływa na mniejszą liczbę zwolnień lekarskich.

Masaż wykonujemy u klienta w firmie. Formę masażu dopasowujemy do warunków biurowych. W jego trakcie skupiamy się na segmentach ciała najbardziej obciążonych w trakcie pracy, które powodują napięcia mięśniowe oraz zmęczenie. Masujemy kark, szyję, głowę i plecy. Masaż wykoNywany jest poprzez ubrane. Szczególną uwagę zwracamy na higienę pracy.

Chcesz by masaż został przeprowadzony u ciebie w biurze? Chcesz zadowolonego, zdrowszego, bardziej wydajnego pracownika? Nic trudnego!

1. Skontaktuj się ze mną. Zadzwoń lub napisz maila.
2. Przedstawię w krótkim czasie dostosowaną do istniejących potrzeb ofertę.
3. Przyjadę do Twojej firmy na masaż próbny.

Masaż w firmie jest zawsze krótki.
Czas trwania masażu dla jednej osoby to 10, 15 lub 20 minut – według ustaleń z Klientem.

Korzyści, które przenosi taki zabieg dla pracowników w biurze są bardzo wymierne nie tylko dla ich zdrowia ale równieżi dla Twojej firmy!

Na specjalne zamówienie wykonujemy masaże w trakcie eventów. Z naszego doświadczenia wiemy, że cieszą się one wielkim powodzeniem i są mile wspominane przez uczestników wydarzenia

Masaż biurowy – nowy trend w firmach

Nasz masaż, to profesjonalny, jedyny w Polsce, masaż profilaktyczno-leczniczy, który przez kilka lat opracowywała Małgorzata Dec wraz z 3 lekarzami (neurolog, ortopeda i rehabilitant). Został stworzony z myślą o osobach wykonujących siedzącą pracę biurową, czy też pracę wykonywaną w statycznej pozycji. Jest połączeniem najbardziej efektywnych technik wielu form masażu ajurwedyjskiego, tajskiego, terapii czaszkowo-krzyżowej, terapii punktów spustowych, shiatsu, akupresury i terapii manualnej.

Masaże eventowe – Starachowice – Sztuka Motywacji

Nasz zabieg uspokoi umysł, zrelaksuje, w przeciągu krótkiego czasu, da zastrzyk energii do dalszych działań. Ten autorski masaż to absolutna nowość w ofercie imprez integracyjnych i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
Na każdym naszym wydarzeniu frekwencja uczestników sięga 100%!
Wszyscy są zadowoleni z poprawy samopoczucia oraz doładowanej energii.!