Mój autorski, holistyczny masaż

Autorski holistyczny masaż terapeutyczny stworzyłam, by zlikwidować na stałe przyczyny występujących schorzeń i dysfunkcji. Polega on przede wszystkim na wnikliwej analizie trzech podstawowych, nierozłącznych ze sobą elementów, jakimi są ciało, duch i emocje. Po dobraniu odpowiednich technik uwalniamy, skutecznie eliminujemy przyczyny, które powodują przewlekłe choroby i różnego rodzaju dyskomfort, z którymi pacjenci nie mogli sobie dotychczas poradzić. Jest to najważniejszy warunek do odzyskania pełni zdrowia i szczęścia.

Po odkryciu przyczyny, reagujemy i stosujemy odpowiednie techniki, uwalniamy i pomagamy naszej duszy odnaleźć radość i harmonię. Wtedy nasze ciało jest jak nowo narodzone. Pacjent czuje się lekko i komfortowo na płaszczyźnie fizycznej, duchowej i emocjonalnej. Człowiek dostaje nowe życie. I to jest stuprocentowa pomoc.

Masaż ten trwa cztery godziny, a przygotowanie do niego ze strony zarówno wykonującego jak i pacjenta – dwa dni. Wiąże się to z wcześniejszym przeprowadzeniem dogłębnego indywidualnego wywiadu. Taki zabieg wykonuje się tylko raz w życiu. Po masażu i terapii pacjent wychodzi z konkretną wiedzą i poradami, jak samemu działać na siebie w sposób prozdrowotny. Potem liczy się jego indywidualna praca. W takim dniu terapeuta poświęca się tylko i wyłącznie temu jednemu pacjentowi, ponieważ zabieg wymaga zarówno pracy fizycznej, jak i emocjonalno-duchowej. Z zabiegu skorzystać mogą wszyscy, którzy nie mają stanu zapalnego w organizmie, chorób nowotworowych lub psychicznych.

Cena: 1500 zł/4 godziny

 

Małgorzata Dec Pomoc holistyczna