Zbawienna terapia dźwiękiem. Dzwonki Koshi wyciszą i zrelaksują!

Fale dźwiękowe wprawiają nasze ciało w wibracje, które uwalniają napięcia, relaksują, regenerują i poprawiają nastrój. Efekty przynosi masaż z wykorzystaniem dzwonków Koshi. 

Dzwonki Koshi to wysokiej jakości ręcznie wykonywane instrumenty muzyczne w różnych tonacjach odpowiadających czterem żywiołom. Są nimi ziemia, ogień, powietrze i woda. Ich energia dodaje sił do tego, by odnaleźć spokój i odprężenie. Brak lub nadmiar któregoś elementu powoduje dyskomfort w naszym organizmie. Terapeuta sprawdza odpowiednimi metodami, jakiego żywiołu brak lub co ma wyciszyć. Sprawdza, gdzie w ciele pacjenta istnieją blokady i za pomocą dźwięku oraz wizualizacji odpręża nasze ciało.

Terapia dźwiękiem: żywioł wody

Dźwięk koshi z żywiołem wody z zasady oddziałuje na nasze uczucia. Wzmacnia opiekuńczość, spokój i empatię. Uczy nas akceptacji tego, co jest. Brak żywiołu wody powoduje, że nie wyrażamy siebie, co jest tak ważne w naszym życiu.
 

Terapia dźwiękiem: żywioł Ziemi

Słuchanie dzwoneczka żywiołu Ziemi wytwarza w nas siłę, pozytywną energię. Jest to jakby korzeń, podstawa, fundament. Pozwala nam się odnaleźć, zrozumieć, uporządkować nasze myśli i umysł, dając błogość i spokój. Nadmiar powoduje ograniczenia, perfekcjonizm, a nawet fanatyzm.

Terapia dźwiękiem: żywioł powietrza

Dzięki koshi z żywiołem powietrza udoskonalamy koncentrację. Wzrasta nasza kreatywność, twórczość, pojawiają się rozwiązania różnych problemów. Pobudza się myślenie i wolność. Rozwija komunikację z samym sobą i wszystkimi ludźmi. Nadmiar żywiołu powietrza powoduje, że jesteśmy oderwani od rzeczywistości. Nie chodzimy po ziemi, a bujamy w obłokach.

Terapia dźwiękiem: żywioł ognia

Słuchanie żywiołu ognia przynosi nam odwagę, wiarę w siebie i swoje możliwości. To czysta radość. Ciepło domowego ogniska. Mamom dodaje mocy i miłości dla swoich bliskich. Łączy rodzinę. Nadmiar zaś przynosi agresję, a niedobór brak chęci życia.

Każdy dzwonek koshi ma inne cudowne przeznaczenie. Podświadomie pobudza odpowiednią wibrację. W terapii niezwykle ważne jest odpowiednie dobranie żywiołu, działanie na dany organ, jak również odpowiednia wizualizacja. Dzięki takiemu połączeniu każda mama poczuje pełnię radości, nowych sił i kojącego relaksu.
 
Warto znaleźć na nią czas i zaprzyjaźnić się z wibracją dzwoneczków koshi. Ich energia działa terapeutyczne cuda.

 

Małgorzata Dec Pomoc holistyczna