Pracuję indywidualnie, w parach oraz z grupami

Korzystając z mojego 28-letniego doświadczenia z różnych dziedzin związanych z holistycznym podejściem do każdego człowieka prowadzę bezpośrednie konsultacje dotyczące powrotu do zdrowia, znalezienia równowagi, rozwiązania problemów na poziomie ciała, ducha i emocji…

Co otrzymasz w trakcie konsultacji :

  • pomoc w rozwiązaniu Twojego problemu
  • radiestezyjną ocenę stanu zdrowia
  • uregulowanie, usunięcie blokad z czakramów

 

Cena 230zł/1 godzina

W gabinecie

Zapraszam do gabinetu w dobrej lokalizacji, z bezproblemowym parkingiem

Online

Zachęcam także do wygodnych spotkań online. Z dowolnego miejsca łatwo uzyskasz poradę

WhatsApp, Messenger

Szybko i komfortowo skontaktujesz się ze mną również przez jeden z tych komunikatorów

W czym mogę pomóc

[

Nieoczekiwane wahania nastroju

[

Stres i niepokój

[

Potrzeba rozmowy

[

Niespokojne myśli

[

Utrata pracy

[

Depresja

[

Skutki lockdown-u

[

Wszelkiego rodzaju bóle

[

Uzależnienia

Moje podejście

Od zawsze miałam w sobie bardzo dużo empatii i zainteresowania ludźmi chorymi – zarówno fizycznie jak i umysłowo. To były osoby, które odbiegały od tzw. „normy”. A ja widziałam w nich iskrę, którą można rozniecić. Chciałam im z całego serca pomóc w przełamaniu barier, które zawsze były pomiędzy światem ludzi zdrowych i chorych. Zależało mi na tym, by pokazać, że są to piękne, cudowne istoty, które też żyją i zasługują na szacunek oraz godne życie. Pragnęłam likwidować różnice, jakie dzieliły te oba światy.
Moją mamę bardzo poruszało, kiedy przedszkolanki, a później nauczyciele mówili, że jestem inna i działam jak mała samarytanka. Zawsze walczyłam o sprawiedliwość i zawsze wstawiałam się za słabszymi. Takie postępowanie narastało u mnie z wiekiem i stawało się coraz silniejsze. I pozostało we mnie do dzisiaj. Dlatego pomagam innym w drodze do zdrowia, szczęścia i harmonii.
Na co dzień pomagam pacjentom dojść do formy i pełnego zdrowia, przeciwdziałam objawom psychosomatycznym wskazując przyczyny chorób. Do każdego mam podejście indywidualne i holistyczne w trzech aspektach – ciała, emocji i duszy.