Organizowane przeze mnie warsztaty i szkolenia

 

Od wielu lat z powodzeniem prowadzę profesjonalne warsztaty i szkolenia m.in. z masażu – zobacz film – zarówno indywidualne, dla par, jak i grupowe. W związku z pandemią mogą się one odbywać na specjalne zamówienie również w trybie online.

 

Oferta szkoleniowo-warsztatowa:

[

Nauka holistycznego podejścia do zdrowia

[

Masaż głowy

[

Wybrane techniki masaży relaksujących

[

Świecowanie i konchowanie uszu metodą Indian Hopi

[

Techniki oddychania według różnych szkół

[

Masaż dla par

[

Sprawdzone metody redukcji stresu

Moja filozofia

Jestem entuzjastyczną poszukiwaczką nowych sposobów wsparcia ludzi w drodze do zdrowia, szczęścia i harmonii. Sama pokonałam poważne choroby (stwardnienie rozsiane, udar, paraliż jednej strony ciała), więc doskonale wiem, jak trudną drogę trzeba przejść, by wrócić do… życia. Od kilkunastu lat słyszę: nie będziesz chodziła a ja biegam na szpilkach i pomagam innym. Jestem żywym dowodem na to, że szczęście jest w nas.

W swojej pracy wykorzystuję nie tylko techniki lecznicze i likwidujące ból, ale również szeroką wiedzę z dziedziny psychobiologii. Ukończyłam kilkanaście profesjonalnych szkoleń zawodowych, specjalizuję się m.in. w medycynie naturalnej, totalnej biologii  i wielu innych dziedzinach wymagających nie tylko dogłębnej wiedzy, ale i doświadczenia.

Z sukcesem prowadzę prelekcje o zdrowiu – nawet dla 800 osób. W trakcie wystąpień i kongresów prezentuję m.in. sposoby na to, jak zadbać o zdrowie, jak zrobić automasaż, jak radzić sobie ze wszechobecnym stresem, jak dobrze spać, jak odzyskać radość życia, czy jak długofalowo budować szczęśliwe relacje z samym sobą i z innymi ludźmi.

Na co dzień pomagam pacjentom dojść do formy i pełnego zdrowia, przeciwdziałam objawom psychosomatycznym wskazując przyczyny chorób. Do każdego mam podejście indywidualne i holistyczne w trzech aspektach – ciała, duszy i emocji.

W czym mogę Cię wesprzeć?
Czego mogę Cię nauczyć?

Cykl eksperckich filmów, stworzonych z marką Bobbi Brown