Rodzaje masażu

Masaż może zmniejszyć albo zlikwidować ból na poziomie fizycznym, ale nie ukoi bólu emocjonalnego czy duchowego. Gdy nasza dusza cierpi, cierpi też nasze ciało. Mówi się „w zdrowym ciele zdrowy duch”. I to jest prawda. I odwrotnie – wszystko się ze sobą łączy. Ciało, umysł, dusza i emocje stanowią jedność. Gdy szwankuje jedno, zaczynają też niedomagać inne obszary .

Najważniejsze w masażu jest nastawienie i energia osoby, która go wykonuje. Dlatego działam w polu miłości, wewnętrznej harmonii i z głęboko zakorzenioną empatią. Szczególnie liczy się pomoc wypływająca prosto z serca. Ze względu na to, że każdy z nas jest inny dopacjentów podchodzę indywidualnie. Nie ma jednego schematu dla wszystkich. Chodzi o odpowiedni dobór technik masażu i wykorzystanie ich w umiejętny sposób, tak by przyniosły oczekiwane rezultaty. W przypadku każdej osoby ważne jest, by wniknąć w to, co się u niej dzieje, dociec przyczyny. Leczenie samych symptomów zdecydowanie skazane jest na porażkę.

 

Masażu i dotyku nic nie jest w stanie zastąpić. Na poziomie fizycznym, poza zniwelowaniem bólu, może on uspokajać, relaksować, a nawet uzdrawiać. Profesjonalny masaż powoduje zmianę energetyki, dotlenia nasz organizm, poprawia ukrwienie i rozluźnia mięśnie. Wpływa również stymulująco na układ odpornościowy, co szczególnie w okresie szalejącej pandemii jest bardzo istotne. Masaż jest metodą terapii stosowaną w wielu schorzeniach. Dlatego jest tak ważny w utrzymaniu zdrowia i harmonii.

Bez zbawiennego dotyku nie ma masażu. Można powiedzieć, że dotyk ma życiodajną moc. Bez niego nasze ciało byłoby w ciągłym stresie. Dotyk wyzwala oksytocynę, czyli hormon miłości. Nie tylko obniża poziom kortyzolu czy ciśnienia krwi, ale działa też rozluźniająco i przeciwbólowo. Sprawia, że czujemy się szczęśliwi i bezpieczni.

Lecznicze

Jeśli cierpisz na bóle, np. kręgosłupa, głowy lub miewasz obrzęki nóg

Odchudzające

Jeżeli chcesz zadbać o zdrowie i sylwetkę, pozbyć się zbędnych kilogramów

Relaksujące

Gdy jesteś zestresowany, rozdrażniony, masz problem z koncentracją lub snem

Biurowe

Zapobiegający schorzeniom kręgosłupa przy siedzącym trybie pracy

Mój autorski, holistyczny masaż

Autorski holistyczny masaż terapeutyczny stworzyłam, by zlikwidować na stałe przyczyny występujących schorzeń i dysfunkcji. Polega on przede wszystkim na wnikliwej analizie trzech podstawowych, nierozłącznych ze sobą elementów, jakimi są ciało, duch i emocje. Po dobraniu odpowiednich technik uwalniamy, skutecznie eliminujemy przyczyny, które powodują przewlekłe choroby i różnego rodzaju dyskomfort, z którymi pacjenci nie mogli sobie dotychczas poradzić. Jest to najważniejszy warunek do odzyskania pełni zdrowia i szczęścia.

Po odkryciu przyczyny, reagujemy i stosujemy odpowiednie techniki, uwalniamy i pomagamy naszej duszy odnaleźć radość i harmonię. Wtedy nasze ciało jest jak nowo narodzone. Pacjent czuje się lekko i komfortowo na płaszczyźnie fizycznej, duchowej i emocjonalnej. Człowiek dostaje nowe życie. I to jest stuprocentowa pomoc.

Masaż ten trwa cztery godziny, a przygotowanie do niego ze strony zarówno wykonującego jak i pacjenta – dwa dni. Wiąże się to z wcześniejszym przeprowadzeniem dogłębnego indywidualnego wywiadu. Taki zabieg wykonuje się tylko raz w życiu. Po masażu i terapii pacjent wychodzi z konkretną wiedzą i poradami, jak samemu działać na siebie w sposób prozdrowotny. Potem liczy się jego indywidualna praca. W takim dniu terapeuta poświęca się tylko i wyłącznie temu jednemu pacjentowi, ponieważ zabieg wymaga zarówno pracy fizycznej, jak i emocjonalno-duchowej. Z zabiegu skorzystać mogą wszyscy, którzy nie mają stanu zapalnego w organizmie, chorób nowotworowych lub psychicznych.

 

Cena: 1500 zł/4 godziny